Strona korzysta z plików cookies. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Dowiedz się więcej. X


o firmie
produkty
jakość
cennik
klienci
kontakt
strona główna

Już od 18 lat (1991 r.) umacniamy na polskim rynku opakowań swoją pozycję w zakresie produkcji toreb foliowych z nadrukiem TWOJEJ FIRMY. Drukując opakowania z logo klienta, a przede wszystkim torby wielorazowego użytku, nie zapominamy o zapotrzebowaniu na reklamówki jednorazowe do sieci handlowych. Drukując na maszynach renomowanych firm potrafimy zadowolić najbardziej wymagających klientów. Współpraca ze znaczącymi odbiorcami w kraju potwierdziła rzetelność wykonania toreb jak również standardową, oraz wysoką jakość druku. Większą część prac wykonujemy dla agencji i pośredników, co potwierdza fakt dobrej ceny naszego produktu, a oferowane opakowanie zapewnia wysoką jakość finalnemu wymagającemu dziś klientowi. Biuro obsługi klienta to zespół młodych, lecz doświadczonych pracowników reagujących szybko na zachodzące zmiany na rynku.

W 2005 roku kupiliśmy sprzęt po likwidowanej drukarni D.RĘKOS Poznań,a Pani Rękoś została naszym pracownikiem. W 2007 kupiliśmy maszyny po likwidacji firmy SKAWEX J.Skawiński Jelenia Góra. W tymże czasie kupiliśmy część sprzętu z ATIKA J.Staniszewski Poznań, oraz kolejną zgrzewarkę-automat z PLAST-FOL.

 

YERI to młoda i energiczna firma. Zdążyliśmy obsłużyć kilkanaście głośnych na naszym rynku kampanii reklamowych, w których nierzadko decyduje ekspresowy i precyzyjnie określony termin wykonania.

Sąsiedztwo Międzynarodowych Targów Poznańskich i zlecających Nam prace ich wystawców zobowiązuje do perfekcyjnych odpowiedzialnych usług
z naszej strony.

Szanujemy również mniejsze firmy, bowiem zaufanie i zadowolenie tych niewielkich początkowo odbiorców pozwoliło nam szczycić się dziś dobrym imieniem firmy YERI pośród tych samych, ale już znaczących firm oraz innych renomowanych, które przez ich polecenia do nich dołączyły.

Zapraszając do współpracy
Jarosław Goc
właściciel

Copyright © 2001-2012 MULTITECHNIKA - Technologie Internetowe